Hakkımızda

KEMPOSTAR GIDA SAN. VE TİC. A.Ş

Kempostar, 2011 yılında çevresel etkileri nedeniyle atık olarak kabul edilen peynir altı sularını endüstriyel bir ürüne çevirerek peynir altı suyu tozu üretmek için kurulmuştur. Kempostar, üretimlerinde kullanmakta olduğu teknoloji, sahip olduğu otomasyon sitemi ve modern üretim tesisleri sayesinde her geçen gün üretim kapasitesini artırmakta olup gıda sektörü için yeni ürünlerin üretilmesi amacı ile yatırımlarına devam etmektedir.

 

Neden Biz?

Kempostar, peynir altı suyu tozu üretiminde kullanmakta olduğu ham maddeyi anlaşmalı tedarikçilerden günlük olarak temin etmekte ve işlemektedir. Üretimin her aşamasında Kempostar fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik kontrolleri titizlikle gerçekleştirmekte; uluslararası standartlara uygun olarak hijyenik şartlarda faaliyet göstermektedir.

Kempostar ayrıca müşterinin taleplerini karşılamaya yönelik ürün çözümleri üretmekte; profesyonel satış ve dağıtım ekibi ile teslimatlarını zamanında yapmaktadır. Kalitesinden taviz vermeden faaliyetlerine devam etmekte olan Kempostar, sürdürdüğü Ar-Ge çalışmalarıyla, elde etmiş olduğu başarıyı daha ilerilere taşımayı hedeflemektedir.